Powered by Birikim Bilgisayar

 


1. Çağrı Başına Teknik Servis Hizmeti

Bakım Anlaşması olmayan müşterilerimiz için ücretli tek müdahale hizmeti olup, firmamıza ulaşarak bildirilen arızaya göre ekibimiz tarafından müdahale edilir.Bu hizmet yazılım servis hizmeti,donanım servis hizmeti ve sunucu servis hizmeti olarak ayrı ayrı değerlendirilir.

  

2. Anlaşmalı Teknik Servis Hizmetleri

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yapılan Bakım Anlaşmaları en fazla 48 saat, en az 4 saat içinde müdahaleyi kapsayıp, uzaktan erişim ya da doğrudan donanım, yazılım arızalarını kapsamaktadır.

 


3. Periyodik Bakım

Bilgi İşlem elemanı olup, donanım miktarı fazla olan kurumsal müşterilerimiz bu ekipmanları için bakım yapamamaktadır. Zamanla dış etkenler ve ortam değişikliği nedeniyle oluşan aksaklıkları gidermek için IT ve alt yapı elemanlarının bakımları ortamın ve çalışma yoğunluğunun durumuna göre bellirli periyodlarda iç ve dış temizlik, bağlantı kontrolleri, virüs kontrolü ve donanım çalışma testleri yapılarak bir rapor halinde sunulur.

 

4. Taşıma ve Montaj

Sistemlerin sökülmesi, nakledilmesi ve yeniden kurulumu hizmetleri sağlanmaktadır.Satışı yapılan ürünler, donanım uyumluluk testi, lisanslı işletim sistemi ve programların yüklenmesi, güncellemeleri yapılarak teslim için hazır edilir. Server montajlarında ise isteğe bağlı lisanslı yüklemeler ücretli yapılır.

 

5.Yazıcı ve Monitör Tamiri

Marka ve model bağımsız garanti süresi dolmuş olan yazıcıların ve monitörlerin her türlü tamir ve bakım işlemlerini yapıyoruz.

 

6.Kurumsal Çözümler

Windows Server kurulumu,Mail server kurulumu,Hotspot Kablosuz ağ kurulumu,faks server kurulumu,Firewall kurulumu,5651 sayılı yasa gereği log sistemi kurulumu